SENZA Teplice

Podlahové centrum

Na prodejně naleznete nepřeberné množství podlahových krytin jako jsou koberce, PVC, plovoucí laminátové a dřevěné podlahy, vinylové dílce, kusové koberce a stavební chemii.

Nabízíme podlahové krytiny do různých prostorů jako jsou hotely, kanceláře, školky, školy apod. komerčních objektů. Dokážeme taky vybavit i normální místnosti tzn. dětské pokoje, ložnice, obývák, kuchyně. Pokud si nevíte rady s výběrem podlahy rádi vám pomůžeme. Samozřejmostí je zaměření a návržení objektů. Veškeré realizační služby nechejte na nás a to i v případě, že si budete přát např. vymalovat. Umíme zařídit veškeré služby spojené s celkovou realizací vašich objektů jako jsou elektrikáři, malíři, truhláři, topení, voda, plyn, stavební práce apod.

Interiérové dveře, zárubně

Prodáváme a montujeme interiérové dveře a obložky od značek Porta doors a Verte.

Firma PORTA klade zvláštní důraz na získání nezbytných certifikátů a technických prohlášení, které jsou vydávány zkušebními ústavy a potvrzují deklarované vlastnosti výrobků požitých ve stavebnictví. Svým klientům nabízíme dveře interiérové, vstupní vnitřní, vstupní venkovní, technické, které se používají jednak v obytných budovách tak rovněž v hotelech, kancelářích, veřejných budovách či v průmyslových provozech atd. Pro splnění očekávání na trhu investic a architektonických návrhů, PORTA rozšířila svou kontraktovou nabídku. Díky podrobné analýze potřeb a v reakci na individuální potřeby zákazníka vzniká speciální produkt, pečlivě připravený "na míru".

Velmi nám záleží, aby se PORTA stala synonymem pro vysoce kvalitní dveře za nejlepší ceny a vždy označovaly nejvyšší standardy v průmyslu. Naše nové logo odráží hodnotu, kterou nabízíme našim zákazníkům: robustnost a spolehlivost v moderním stylu. Tato známka zaručuje spokojenost a kvalitu na kterou se můžete spolehnout.

Připravili jsme pro vás nový katalog dveří Porta doors 2023